­Předchozí
Axor
Axor
Další

AXOR

Značka Axor ukazuje rozmanitosť a kúzlo jednotlivých životných štýlov premietajúcich sa v kúpeľniach. V spolupráci s niektorými z najúspešnejších dizajnérov sveta vznikajú rozsiahle kolekcie kúpeľní, ktoré sú tak osobité a rôznorodé, ako ľudstvo samo a ponúka rôzne štýly: od dynamicky elegantný obývateľné kúpeľne, až po prírodou inšpirovanú oázu pokoja.

Axor, je dizajnérska značka nemeckej firmy Hansgrohe, ktorá spolupracuje s medzinárodne uznávanými dizajnérmi a architektmi a spoločne s nimi uskutočňuje ich vízie pri realizácii kúpeľní, slúžiacich ako priestor pre bývanie. Kolekcie Axor ponúkajú veľký počet jedinečných a trvalých riešení pre vytvorenie kúpeľní podľa osobných potrieb na najvyššej estetickej a technologickej úrovni. Kolekcie Axor boli vytvorené v spolupráci s týmito dizajnérmi - Phoenix Design, Philippe Starck, Antonio Citterio, Jean-Marie Massaud, Patricia Urquiola, a tiež Ronan a Erwan Bouroullec. Všetci uvedení dizajnéri prispievajú k tomu, že pobyt v kúpeľni a jej blízkosti je o niečo zmysluplnejšie a krajšie.

Načúvame vašim prianiam a požiadavkám, ktorých naplnenie očakávate od novej kúpeľne. Navrhneme dokonale funkčné riešenia v najmodernejšom dizajne.

Aby sme sa vám mohli plne venovať, odporúčame dohodnúť si nezáväznú osobné stretnutie s našim odborným poradcom. Prispôsobíme sa vášmu časovému plánu.

Dohodnite si schôdzku