­Předchozí
Brix
Brix
Další

BRIX

Brix - výrobca, ktorý sa venuje navrhovaniu a výrobe materiálov pre architektúru a ktorý silno verí v kultúrne hodnoty realizovaného projektu. Od svojho založenia v roku 2001 Brix svojím prístupom priniesol revolúciu v spôsobe myslenia a vnímania keramiky ako materiálu.

Špecifický prístup Brix nám kladie na srdce: premýšľajte mimo mantinely, mimo požiadavky trhu, búrajte status quo a konvencie. Táto kreatívna filozofia pozvoľna vyprovokovala ďalšie talenty a partnerov na spoluprácu. V roku 2011 Brix začal novú a veľmi ambiciózny kapitolu, spoločnosť sa novo prezentuje ako "multi-material company": pracuje nielen s keramikou, ale aj ďalšími materiálmi, ako sú napríklad drevené parkety, sklenenej mozaiky a ukončovacie prvky. Materiály sú vzájomne vhodne kombinované. Brix vytvoril takú škálu povrchov a farieb, ktorá umožňuje dosiahnuť skvelé súhry tónov pri použití rôznych materiálov v jednom projekte a ponúka touto cestou dizajnérom nečakané možnosti.

Načúvame vašim prianiam a požiadavkám, ktorých naplnenie očakávate od novej kúpeľne. Navrhneme dokonale funkčné riešenia v najmodernejšom dizajne.

Aby sme sa vám mohli plne venovať, odporúčame dohodnúť si nezáväznú osobné stretnutie s našim odborným poradcom. Prispôsobíme sa vášmu časovému plánu.

Dohodnite si schôdzku