­Předchozí
Burgbad
Burgbad
Další

BURGBAD

Výrobca kúpeľňového nábytku Burgbad bol založený ako rodinný podnik v roku 1946 v kúpeľnom mestečku Bad Fredeburg. Niekdajší manufaktúra na drevené stavebnice a kávové mlynčeky sa postupom rokov vyvinula v modernej, výkonný podnik.

Dnes je Burgbad popredným výrobcom luxusných riešenie kúpeľní. Sortiment jeho výrobkov zahŕňa prvotriedne kúpeľňový nábytok, systémové riešenia, umývadlové stoly, zrkadlové skrinky, vane, sprchové vaničky a inovatívne koncepcie miestností pre kúpeľňu a príbuzných priestory. Svedomitá ručné práce, nadčasový dizajn a prvotriedne materiály otvorili značke Burgbad dvere na medzinárodné trhy. Značka Burgbad je vo svete synonymom hodnôt "exkluzívny dizajn kúpeľní, vynikajúca kvalita a vysoká funkčnosť".

Načúvame vašim prianiam a požiadavkám, ktorých naplnenie očakávate od novej kúpeľne. Navrhneme dokonale funkčné riešenia v najmodernejšom dizajne.

Aby sme sa vám mohli plne venovať, odporúčame dohodnúť si nezáväznú osobné stretnutie s našim odborným poradcom. Prispôsobíme sa vášmu časovému plánu.

Dohodnite si schôdzku