­Předchozí
DOM
DOM
Další

DOM CERAMICHE

Dom Ceramiche patrí do vybranej spoločnosti značkových talianskych výrobcov obkladov a dlažieb. Predstavuje spojenie technického khow-how a kreativity. Toto spojenie vedie k vynikajúcej kvalite materiálov sprevádzané estetickú vyspelosťou.

Dom Ceramiche patrí do vybranej spoločnosti značkových talianskych výrobcov obkladov a dlažieb. Predstavuje spojenie technického khow-how a kreativity. Toto spojenie vedie k vynikajúcej kvalite materiálov sprevádzané estetickú vyspelosťou. Všetko je umocnené kvalitou poskytovaného servisu a služieb. Spoločnosť Dom Ceramiche neustále investuje značné množstvo prostriedkov do vývoja najmodernejších technológií, tak aby mohla uspokojovať potreby svojich klientov po kvalite použitých materiálov a vyspelosti dizajnového prevedenia.
Táto spoločnosť sa riadi heslom, že domov je stredobodom harmónie, pokoja a súkromie. Svoje produkty navrhuje tak, aby pre Vás domov znamenal prostredie intímne slobody a relaxácie v duchu kvality a luxusu od obývacej izby cez kúpeľňu až po spálňu.

Načúvame vašim prianiam a požiadavkám, ktorých naplnenie očakávate od novej kúpeľne. Navrhneme dokonale funkčné riešenia v najmodernejšom dizajne.

Aby sme sa vám mohli plne venovať, odporúčame dohodnúť si nezáväznú osobné stretnutie s našim odborným poradcom. Prispôsobíme sa vášmu časovému plánu.

Dohodnite si schôdzku