­Předchozí
Gardenia Orchidea
Gardenia Orchidea
Další

GARDENIA ORCHIDEA

Gardenia Orchidea bola založená roku 1961 a už za pár rokov sa stala známou spoločnosťou vo svete keramiky. Dlhé roky si uvedomuje význam zvuku svoje obchodné značky.

Gardenia je preslávená aj skrze spoluprácu vzniknutú v roku 1997 s významnou talianskou značkou Versace. V tejto spolupráci našla skupina Ceramiche Gardenia veľmi inšpiratívne vzťah, ktorý ju dopomohol k veľkým úspechom. Duch spájajúci tieto dve značky pramení zo spoločnej vášne pre dizajn interiéru a dekoračných detailov pre domácnosť. Dokonca aj dnes je úzka spolupráca s módnym domom v Miláne zdrojom veľkej hrdosti a inšpirácie.
Keramika spoločnosti Gardenia Orchidea stelesňuje nové štýly a koncepty, ktoré nasledujú trendy architektúry. Použitie dekoratívnych úprav prírodných materiálov ako dreva a mramoru, snaha o vytvorenie jednotného priestoru pomocou sklenených a kovových povrchov, to sú trendy, ktoré Gardenia ovláda a využíva ich vo svojich produktoch.

Načúvame vašim prianiam a požiadavkám, ktorých naplnenie očakávate od novej kúpeľne. Navrhneme dokonale funkčné riešenia v najmodernejšom dizajne.

Aby sme sa vám mohli plne venovať, odporúčame dohodnúť si nezáväznú osobné stretnutie s našim odborným poradcom. Prispôsobíme sa vášmu časovému plánu.

Dohodnite si schôdzku